Yükleniyor

AS FIRIN MAKİNE; Türkiye’nin önde gelen fırın imalatçılarındandır.

AS FIRIN MAKİNE; Seyyar Taş Fırın, Hamur Kazanı, Hamur Açma, Harç Makinası, Taş Fırın, Elektrikli Fırın, Doğalgazlı Fırın, Odunlu Fırın, Pide Fırını, Lahmacun Fırını, Simit Fırını  imalatı üzerine yılların verdiği tecrübe ile bugün Türkiye’nin önde gelen fırın imalatçılarındandır.

Yaptığımız hemen bütün fırınlarda az yakıt, yüksek ısı, yanmaz taban, hamur bırakmayan fırın özellikleri sabittir. Referans olarak o kadar çok fırın yaptık ki mutlaka bulunduğunuz noktaya yakın bir taş fırın bulabileceksiniz. Türkiye genelinde profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. Ayrıca arka takım malzemeleri olan; hamur kazanları, kastarlar, fırın kürekleri, pasalar vs. konusunda da siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz

Müşterilerimizin ihtiyacına göre fırın imalatının yanı sıra tamir ve bakımda yapmaktayız.

Kara fırın ve taş fırını işlerinde kaliteyi sağlayan en önemli etmen işçiliktir. Fırının uzun ömürlü olması için yaptığımız her türlü kara fırın ve taş fırın ustalığımızı garanti ediyoruz.

İşçilikte kullandığımız özel tuğlalarımız ve taşlarımız ile yaptığımız kara fırın ve taş fırın çeşitlerimizi, hiçbir işlem yapılmaksızın doğal görünümlü olarak beğeninize sunuyoruz.

Yapmış olduğumuz fırınların tabanında Antep taşı(kara taş) kullanmaktayız. Antep taşının özelliği  ısıyı daha düzgün ve orantılı olarak her tarafa yayması ve  uygun şartlarda bir ısıtma sağlamasıdır. İsteğe göre iç mimari ve dekorlarınıza uygun modern görünümlü ocak ve fırında kuruyoruz. Taş Fırın yapımında son sistem LAZER TERAZİ ekipmanları kullanmaktayız.